FA28X7R1H154KRU00
MFR.Part #
FA28X7R1H154KRU00
JLCPCB Part #
C1631216
Package
Plugin,P=5mm
Description
150nF 50V 5mm X7R ±10% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS