CS45SL2GA100J-NKA
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
CS45SL2GA100J-NKA
JLCPCB Part #
C3288012
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 10pF 440V X1,Y2 ±5% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS