MLG1005S2N0CTD25
MFR.Part #
MLG1005S2N0CTD25
JLCPCB Part #
C1330466
Description
2nH 7.5GHz 70mΩ 7@100MHz 900mA AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS