MLG1005S2N2CTD25
MFR.Part #
MLG1005S2N2CTD25
JLCPCB Part #
C1330456
Description
2.2nH 7@100MHz 7GHz 80mΩ 900mA AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS