MLG1005S2N7CTD25
MFR.Part #
MLG1005S2N7CTD25
JLCPCB Part #
C6908617
Description
150mΩ 2.7nH 6GHz 7@100MHz 800mA AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS