MLG1005S1N6BTD25
MFR.Part #
MLG1005S1N6BTD25
JLCPCB Part #
C404616
Description
1.6nH 1A 50mΩ 7.5GHz 7@100MHz AEC-Q200 Multilayer inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS