B43501B3227M60
MFR.Part #
B43501B3227M60
JLCPCB Part #
C1498641
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
220uF 30mm 30mm 385V ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS