B32932B3394K000
MFR.Part #
B32932B3394K000
JLCPCB Part #
C3294912
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 305V 390nF X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS