MLG1005S16NHTD25
MFR.Part #
MLG1005S16NHTD25
JLCPCB Part #
C404637
Description
16nH 2.1GHz 320mΩ 400mA 8@100MHz AEC-Q200 Multilayer inductor ±3% 0402 Inductors (SMD) ROHS