B32673P4225J000
MFR.Part #
B32673P4225J000
JLCPCB Part #
C3793430
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+125℃ 160V、450V 2.2uF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS