MLG0603S62NHT000
MFR.Part #
MLG0603S62NHT000
JLCPCB Part #
C5798844
Description
1.1GHz 3.3Ω 50mA 5@100MHz 62nH ±3% 0201 Inductors (SMD) ROHS