B32682A6473J000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B32682A6473J000
JLCPCB Part #
C3783480
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 300V、630V 47nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS