B43508A2108M60
MFR.Part #
B43508A2108M60
JLCPCB Part #
C1607447
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
1000uF 200V 25mm 45mm ±20% 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS