MLG0603S5N1HTD25
MFR.Part #
MLG0603S5N1HTD25
JLCPCB Part #
C1332596
Description
230mΩ 250mA 4.5GHz 5.1nH 5@100MHz AEC-Q200 ±3% 0201 Inductors (SMD) ROHS