AVR-M1005C120MTAAB
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
AVR-M1005C120MTAAB
JLCPCB Part #
C76587
Package
0402
Description
10A 12V 130pF@1kHz 20V 50mJ 7.5V 0402 Varistors ROHS