MLG0603S51NHT000
MFR.Part #
MLG0603S51NHT000
JLCPCB Part #
C7302603
Description
1.2GHz 2.8Ω 50mA 51nH 5@100MHz ±3% 0201 Inductors (SMD) ROHS