B43509A5337M000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B43509A5337M000
JLCPCB Part #
C3723799
Package
Plugin,D30xL52mm
Description
-40℃~+105℃ 1.66A@100Hz 10mm 3000hrs@105℃ 30mm 330uF 450V 450mΩ 52mm ±20% 插件,D30xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS