MLG0603P2N4CTZ10
MFR.Part #
MLG0603P2N4CTZ10
JLCPCB Part #
C275188
Description
10.9GHz 120mΩ 14@500MHz 2.4nH 500mA 0201 Inductors (SMD) ROHS