MLG0603S2N2CTD25
MFR.Part #
MLG0603S2N2CTD25
JLCPCB Part #
C6593586
Description
2.2nH 250mΩ 400mA 4@100MHz 8GHz AEC-Q200 0201 Inductors (SMD) ROHS