MLG0603P1N6STD25
MFR.Part #
MLG0603P1N6STD25
JLCPCB Part #
C1332856
Description
1.6nH 10GHz 14@500MHz 30mΩ 700mA AEC-Q200 0201 Inductors (SMD) ROHS