KLZ1608AHR2R2WTD25
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
KLZ1608AHR2R2WTD25
JLCPCB Part #
C404380
Package
0603
Description
130mA 130mA 2.2uH 250mΩ AEC-Q200 Multilayer inductor ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS