B43513A9158M007
MFR.Part #
B43513A9158M007
JLCPCB Part #
C3724300
Package
Plugin,D40xL92mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 1500uF 22.5mm 400V 40mm 6.87A@100Hz 92mm ±20% 插件,D40xL92mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS