MLG0603S1N1BTD25
MFR.Part #
MLG0603S1N1BTD25
JLCPCB Part #
C5674667
Description
1.1nH 10GHz 150mΩ 4@100MHz 550mA AEC-Q200 0201 Inductors (SMD) ROHS