B41231A5828M000
MFR.Part #
B41231A5828M000
JLCPCB Part #
C1586530
Package
Plugin,D22xL37mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 22mm 25V 3.45A@120Hz 37mm 8200uF ±20% 插件,D22xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS