MLG0603S15NJTD25
MFR.Part #
MLG0603S15NJTD25
JLCPCB Part #
C2048384
Description
15nH 180mA 2.5GHz 690mΩ 6@100MHz AEC-Q200 ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS