B43564B6188M7
MFR.Part #
B43564B6188M7
JLCPCB Part #
C1616923
Description
-25℃~+85℃ 106.7mm 12000hrs@85℃ 1800uF 28.5mm 500V 7.9A@100Hz 71mΩ@100Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS