MLG0603P91NHTD25
MFR.Part #
MLG0603P91NHTD25
JLCPCB Part #
C404601
Description
2.92Ω 80mA 900MHz 91nH 9@300MHz AEC-Q200 Multilayer inductor ±3% 0201 Inductors (SMD) ROHS