MLG0603P11NHTD25
MFR.Part #
MLG0603P11NHTD25
JLCPCB Part #
C404579
Description
11nH 14@500MHz 250mA 3.5GHz 640mΩ AEC-Q200 Multilayer inductor ±3% 0201 Inductors (SMD) ROHS