MLG0603P51NHTD25
MFR.Part #
MLG0603P51NHTD25
JLCPCB Part #
C404595
Description
1.4GHz 1.87Ω 100mA 10@300MHz 51nH AEC-Q200 ±3% 0201 Inductors (SMD) ROHS