MLG0603P5N1HTD25
MFR.Part #
MLG0603P5N1HTD25
JLCPCB Part #
C404571
Description
14@500MHz 300mΩ 350mA 5.1nH 5.5GHz AEC-Q200 Multilayer inductor ±3% 0201 Inductors (SMD) ROHS