B32933A3474M189
MFR.Part #
B32933A3474M189
JLCPCB Part #
C3294911
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+105℃ 305V 470nF X2 ±20% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS