MLG0603P4N1BTD25
MFR.Part #
MLG0603P4N1BTD25
JLCPCB Part #
C404567
Description
14@500MHz 290mΩ 350mA 4.1nH 5.8GHz AEC-Q200 0201 Inductors (SMD) ROHS