B32674D6155K000
MFR.Part #
B32674D6155K000
JLCPCB Part #
C3809866
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5uF 630V ±10% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS