B41789A8337Q001
MFR.Part #
B41789A8337Q001
JLCPCB Part #
C1605676
Package
Plugin,D16xL32mm
Description
-10%~+30% -55℃~+125℃ 10000hrs@125℃ 16.5mm 16mm 178mΩ@100Hz 3.9A@10kHz 32mm 330uF 63V 插件,D16xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS