B57213P0100M351
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B57213P0100M351
JLCPCB Part #
C2839247
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1.33min 10Ω 15mW/℃ 22mm 3.8W 5A 7.5mm ±20% 插件,P=7.5mm NTC Thermistors ROHS