MLG0603P3N9CTZ10
MFR.Part #
MLG0603P3N9CTZ10
JLCPCB Part #
C275217
Description
14@500MHz 220mΩ 3.9nH 400mA 7.1GHz 0201 Inductors (SMD) ROHS