B43508A5567M062
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B43508A5567M062
JLCPCB Part #
C1613800
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.08A@100Hz 3000hrs@105℃ 310mΩ 35mm 450V 45mm 560uF ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS