MLG0603P33NHTD25
MFR.Part #
MLG0603P33NHTD25
JLCPCB Part #
C404590
Description
1.55Ω 1.8GHz 10@300MHz 130mA 33nH AEC-Q200 Multilayer inductor ±3% 0201 Inductors (SMD) ROHS