B32621A0222J000
MFR.Part #
B32621A0222J000
JLCPCB Part #
C5949992
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 2.2nF 500V、1kV ±5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS