MLG0603P20NJT000
MFR.Part #
MLG0603P20NJT000
JLCPCB Part #
C2044096
Description
1.33Ω 14@500MHz 150mA 2.2GHz 20nH ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS