MLG0603P1N7CTD25
MFR.Part #
MLG0603P1N7CTD25
JLCPCB Part #
C6593549
Description
1.7nH 100mΩ 10GHz 14@500MHz 700mA AEC-Q200 0201 Inductors (SMD) ROHS