MLG0603P1N1CTD25
MFR.Part #
MLG0603P1N1CTD25
JLCPCB Part #
C2049853
Description
1.1nH 10GHz 14@500MHz 1A 30mΩ AEC-Q200 0201 Inductors (SMD) ROHS