MHQ0402PSA1N9ST000
MFR.Part #
MHQ0402PSA1N9ST000
JLCPCB Part #
C7302090
Description
1.9nH 10@500MHz 400mA 400mΩ 8GHz 01005 Inductors (SMD) ROHS