MLG0603P1N4BTD25
MFR.Part #
MLG0603P1N4BTD25
JLCPCB Part #
C404540
Description
1.4nH 10GHz 14@500MHz 40mΩ 800mA AEC-Q200 Multilayer inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS