MLG0603P2N4BTD25
MFR.Part #
MLG0603P2N4BTD25
JLCPCB Part #
C404550
Description
120mΩ 14@500MHz 2.4nH 500mA 7.5GHz AEC-Q200 0201 Inductors (SMD) ROHS