MLG0603P1N3STD25
MFR.Part #
MLG0603P1N3STD25
JLCPCB Part #
C1332858
Description
1.3nH 10GHz 14@500MHz 30mΩ 800mA AEC-Q200 0201 Inductors (SMD) ROHS