MLG0603P4N3STD25
MFR.Part #
MLG0603P4N3STD25
JLCPCB Part #
C5769253
Description
14@500MHz 350mA 4.3nH 400mΩ 5.8GHz AEC-Q200 0201 Inductors (SMD) ROHS