MHQ0603P3N9BT000
MFR.Part #
MHQ0603P3N9BT000
JLCPCB Part #
C2047587
Description
16@500MHz 230mΩ 3.9nH 400mA 6.5GHz 0201 Inductors (SMD) ROHS