B43640B9397M000
MFR.Part #
B43640B9397M000
JLCPCB Part #
C1609168
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1.44A@100Hz 10mm 2000hrs@105℃ 30mm 390uF 400V ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS