MLG0402Q2N7CT000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MLG0402Q2N7CT000
JLCPCB Part #
C6093675
Package
01005
Description
2.7nH 200mA 2@100MHz 7GHz 800mΩ 01005 Inductors (SMD) ROHS